طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت کلاه سفید نوع استاندارد سئو سایت است.

سئو سایت کلاه سفید روش استاندارد و اصولی برای بهینه سازی موتور جستجو است. در این روش، وبسایت با توجه به قوانین گوگل و آپدیت های جدید آن سئو می شود.

به طور کلی مفهوم کلاه سفید در هر حوزه ای به خصوص فضای مجازی، مفهوم امنیت و استاندارد بودن را تداعی می کند. در مقابل آن کلاه سیاه به مفهوم خلافکاری و سرقت است. در حوزه بهینه سازی وبسایت نیز همین مسئه وجود دارد. سئو سایت کلاه سفید روشی است که مورد رضایت گوگل و کاربران است. نتیجه ای که از این کار حاصل می شود، می تواند مادام العمر باشد. البته به شرطی که فعالیت روی وبسیایت به هیچ وجه قطع نشود و پیوسته به شکلی استاندارد روی سایت کار شود. در این راستا شخص سئوکار یا شرکت سئو باید توجه بالایی به تغییرات الگوریتم های گوگل داشته باشد. به روز بودن و مطالعه مقالات معتبر جهانی در زمینه سئو سایت شرط فعالیت در این حوزه است.


روش های سئو سایت کلاه سفید


روش های سئو سایت کلاه سفید در حقیقت همان دستورالعمل های تعیین شده گوگل است. البته اینگونه تصور نکنید که با در دست داشتن یک چک لیست می توانید به اهداف بهینه سازی سایت کلاه سفید دست پیدا کنید. چرا که بهینه سازی سایت به صورت 0 و 1 نیست. هر وبسایتی بسته به حوزه کاری اس نیازمند استراتژی خاص خود می باشد. علاوه بر این روزانه تغییرات ریز و درشتی در الگوریتم های گوگل ایجاد می شود. داشتن علم کافی از سئو و تبعیت از جدیدترین تغییرات الگوریتم ها شرط پایداری وبسایت در صفحه اول گوگل است. در حقیقت با استفاده از روش های سئو سایت کلاه سفید می توانید شاهد پایداری طولانی مدت سایتتان در گوگل باشید. در این روش نباید بک لینک خریداری نمایید. تولید محتوای سایت باید بسیار قوی بوده و در ایجاد لینک های داخلی زیاده روی نشود. ساختار سایت باید اصولی بوده و دسترسی گوگل به هیچ فایل و نوشته ای محدود نباشد. تمام مواردی که در سئو سایت کلاه سیاه رایج است، به طور کل در سئو سایت کلاه سفید رد می شود. توجه به نیازهای کاربر و تولید محتوای استاندارد برای بازدیدکنندگان نه تنها باعث رضیت و وفاداری آن ها به سایت می شود، بلکه تاثیر خوبی در ایجاد لینک های طبیعی دارد. در واقع لینک بیلدینگ طبیعی زمانی میسر می شود که وبسایت های دیگر خودشان به سایت شما لینک بدهند و این عمل را گوگل بسیار دوست دارد. بسیاری از افراد و حتی حرفه ای های سئو، اقدام به درج بک لینک به صورت دستی در سایت های مختلف می کنند که این کار در حوزه سئو سایت کلاه خاکستری قرار می گیرد. از جمله مهم ترین فعالیت هایی که میبایست در سئو سایت کلاه سفید (White hat SEO) انجام شود به صورت زیر می باشد:

• تولید محتوای سایت به صورت کاربرپسندانه
• آپدیت منظم وبسایت
• چیدمان مناسب و استاندارد صفحات مختلف سایت
• کد نویسی سئو فرندلی
• موبایل ففرندلی بودن سایت
• درج عناوین و کلمات کلیدی مناسب در هر صفحه
• انتخاب هوشمندانه تگ های هدینگ
• طولانی و مفصل بودن مقالات سایت
• لینک سازی داخلی

سئوی کلاه سفید اصولی ترین و مورد قبول ترین روش است. این راهکار در میان انواع سئو سایت، ارزش بالایی برای سرمایه گذاری دارد. این سرمایه گذاری می تواند به صورت زمانی، انسانی و هزینه ای باشد. به خصوص اگر کلمه کلیدی پررقبتی را انتخاب کرده باشید باید تیمی از نویسندگان حرففه ای بهه صورت روزنه و حتی ففول تایم روی پروژه شما کار کنند. همچنین گاهی اوقات نیاز به رپورتاژ و صرف هزینه خواهید داشت. اما خیالتان راحت است که با پیروری از اصول و روش های سئو سایت کلاه سفید، نتیجه ای عالی و ماندگار خواهید دید.

تماس با ما

Top