طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت الگوریتم پنگوئن به بک لینک ها توجه دارد.

سئو سایت الگوریتم پنگوئن نام یکی از الگوریتم های شرکت گوگل است که در سال 2012 میلادی به وجود آمد. شناسایی سئو سایت غیر اصولی بدون درج محتوای مفید وظیفه الگوریتم پنگوئن است.

این نوع بهینه سازی سایت که به سئو کلاه سیاه معروف است، روشی موقتی و بسیار کوتاه برای جذب کاربران است ولی پس از آن باید سایت خود را به کلی کنار بگذارید. در حالی که سئو سایت الگوریتم پاندا توجه خاصی روی کیفیت محتوای سایت دارد، الگوریتم پنگوئن روی بک لینک ها تمرکز دارد. این الگوریتم سایت های اسپم را از روش های مختلفی شناسایی می کنند که با دانستن آن ها می توانید از به کار بردنشان خودداری نمایید. بک لینک ها گزینه خوبی برای تخمین هستند چرا که کیفیت و کمیت آن ها توسط پنگوئن قابل شناسایی است. سایت هایی که از وب سایت های اسپم تعداد بالایی لینک گرفته اند، خود را جزئی از این دسته وبسایت ها به گوگل معرفی می کنند. همچنین سایت هایی که بدون داشتن محتوا، حجم بالایی بک لینک گرفته اند، غیر قانونی و اسپم تلقی می شوند. تعداد بک لینک ها و کیفیتشان، معیاری از اعتبار مطلب و کل سایت می باشد. اعمال این قوانین و پیگیری آن ها توسط الگوریتم پنگوئن به خاطر رضایت کاربرانی است که از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند و می خواهند بهترین نتیجه را بگیرند. اگر سئو سایت الگوریتم پنگوئن وجود نداشته باشد، بی شک از طریق لینک های ساختگی سایت های اسپم به آسانی بالا می آیند و کاربران هیچ اعتمادی به گوگل نخواهند داشت. بنابراین هنگام سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو، به این آیتم ها هم توجه داشته باشید.

الگوریتم پنگوئن، چگونه بک لینک های واقعی را از غیر واقعی تشخیص می دهد؟

الگوریتم پنگوئن، برای این کار معیارهایی را دارد که گوگل بعضی از آن ها را فاش کرده است. در سراسر اینترنت، وبسیات ها و وبلاگ هایی وجود دارند که هیچ اعتبار برای گوگل ندارند. حال فرض کنید شما برای شروع یک کسب و کار و سایت بزرگ، از چنین سایت هایی بک لینک گرفته اید. همچنین سایت هایی که هیج ربطی به موضوع وبسایت شما ندارند هیچ دلیلی ندارد که بخواهند به سایت شما لینک بدهند. این نوع لینک های ساختگی هستند. همچنین افرادی به ازای دریافت پول از شما، حجم بالایی از لینک های نامرتبط و بی کیفیت می دهند که اسپم به حساب می آید. لینک هایی که با انچر تکست های بیش از حد متمایز و بی ربط از وبسایت های دیگر به شما لینک داده اند نیز اسپم هستند. همچنین الگوریتم گوگل به آسانی تبادل لینک ها را متوجه می شود. وبسایت هایی که به شما می گویند اگر به کما لینک بدهید به شما لینک می دهیم هیج ارزشی ندارند. اگر علاقه زیادی به دریفت لینک از جنین وبسایت هایی دارید می توانید از لینک های سه گانه یا چندگانه استفاده کنید. یعنی سایت a به b، b به c ، و c به a لینک بدهد. این کار بسیار معقولانه تر است. البته هیچگاه سعی نکنید گوگل را گوگل بزنید. او بسیار هوشیارتر از این حرف هاست.
الگوریتم های گوگل و از جمله پنگوئن، در نهایت به نفع وبمستران و کاربران است. سعی کنید با پیروی از قوانین آن ها سایت خود را قوی کنید. حرکت همسو با سئو سایت الگوریتم پنگوئن می تواند به میزان زیادی موجب بهبود سئو سایت شما شود.

تماس با ما

Top