طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت و انکر تکست رابطه محکمی با یکدیگر دارند.

سئو سایت: انکر تکست چیست؟ انچر تکست (anchor text) لنگر لینک و به عبارتی کلمه یا عارتی است که روی آن لینک می خورد و در سئو سایت اهمیت زیادی دارد. در نظر گرفتن انکر تکست باید اصولی باشد و هر لینکی که به یک صفحه می شود نباید با کلمات و عبارت متفاوت و ضد و نقیض باشد.

توضیحات کامل انکر تکست (متن لینک) را می توانید در ویکی پدیا هم بخوانید. در بحث سئو سایت، معمولا هر یک از صفحات سایت اهدافی در گوگل دارند و می خواهند با محصول یا کالایی در گوگل به کاربران نشان داده شوند. در نظر گرفتن بهینه انکر تکست، تاثیر خوبی در بالا آمدن سایت در گوگل دارد. به عبارتی این مفهوم، یکی از اصول مهم در سئو سایت خارج از سایت (off-site) و در حیطه بک لینک است. سئو سایت کمچانی برای شما پیشنهادی دارد. بهتر است تمام لینک های صفحه اول و صفحات جانبی خود را با انکر تکست عنوان هر صفحه در نظر بگیرید و در لینک سازی های خارجی، از انکر تکست های کلی تر استفاده کنید. این کار برای گوگل طبیعی تر به نظر می رسد.همجنین می توانید از آدرس وب سایت و صفحه برای این منظور استفاده کنید، اما هیچگاه از عباراتی همچون "اینجا را کلیک کنید" و "ادامه مطلب" استفاده نکنید. چرا که گوگل آن را می خواند و انتظار دارد که انکر تکست، با محتوای صفحه مقصد همخوانی داشته باشد.
انکر تکست برای چیست؟
انکر تکست علاوه بر اینکه نقش پررنگی در بهبود رتبه سایت و صفحات مختلف دارد، بلکه به کاربر کمک می کند که به کجا می خواهد برود. فرض کنید ما در یکی از مطالب خود بخواهیم یکی از مطالب مفید و مرتبط دددیگر را به شما معرفی کنیم. تصور کنید میان مطالب لینک:

http://seositeco.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A6%D9%88.html

را بگذاریم. در این صورت نه تنها ظاهر وبسایت به هم می ریزد، بلکه برای کاربر نیز خیلی خوشایند نیست. از طرفی کاربر نمی داند که این صفحه در چه موردی است. اما اگر به جای آن از انکر تکست افزایش ترافیک با سئو استفاده کنیم این مورد برای کاربر واضح می شود.
استفاده از انکر تسکت نباید از حد مجاز فراتر رود. هنگام بک لینک گذاشتن برای سایت، اگر انکر تسکت های شما، تماما با یک کلمه و به یک صفحه از سایتتان باشدف به احتمال قوی پنالتی خواهید شد. با توجه به اصول و ققوانین آن خواهید توانست در سئو سایت موفق شوید.

تماس با ما

Top