طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

بالا بردن رتبه سایت در گوگل تحت تاثیر عوامل بسیار مهمی است. اگر به فکر بالا بردن رتبه سایت و سئو سایت خود هستید، این مقاله را از دست ندهید. هر عبارت و مفهومی در گوگل به شیوه های مختلفی توسط افراد سرچ می شود و دیده شده که نتایج جستجو برای هر عبارت با عبارت دیگر، متفاوت است. بنابراین اولین اصل در نظر گرفتن عبارتی برای سئو کردن است که سرچ بالایی داشته باشد. با این روش اگر بتوانید سایت خود را به یکی از 5 رتبه اول گوگل بیاورید، حداقل 75% از سرچ کنندگان به وب سایت شما خواهند آمد. بنابراین بالا بردن رتبه سایت به خصوص رسیدن به صفحه اصلی گوگل با سئو، بسیار ضروری است و ارزش آن را دارد که روی آن سرمایه گذاری کنید. افزایش فروش با سئو و پس از آن، اثر بخشی هزینه با سئو نتایج کار شما خواهد شد. شما می توانید بازدید کنندگان مختلف را از روش های گوناگون جذب سایت خود نمایید، اما بهترین آن است که سایتتان جزء سایت های صفحه اول گوگل باشد. کاری که تنها با سئو سایت حرفه ای قابل انجام است. بر خلاف تبلیغات گوگل ادوردز، که نوعی تبلیغات پولی در گوگل است و به ازای هر کلیک از حساب شما پول برداشت می شود، سرچ های طبیعی با سئو، کاملا رایگان هستند.

بالا بردن رتبه سایت تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در این مقاله گفته ایم.


بالابردن رتبه سایت در گوگل


افرادی کمی هستند که از سایت های فراتر از صفحه اول گوگل بازدید کنند! بنابراین اگر می خواهید دیده شوید، باید سایت خود را سئو کنید تا به صفحه اول گوگل برسد. برای این کار، باید بدانید که موتور جستجوی گوگل چگونه کار می کند و بر آن اساس سایت خود را بهینه کنید. زمانی که گوگل، سایت شما را بشناسد، شروع به بازدید از صفحات مختلف سایت می کند. سپس مطالب را ایندکس کرده و پس از آنالیز آن ها، تخمین می زند که کی و کجا باید سایت شما را به کاربر نشان دهد. اگر وبسایت بهینه نباشد، رنک خوبی از گوگل نمی گیرد و پایین تر از رقبایش قرار می گیرد. بدین منظور روش های خوبی برای بهینه سازی سایت وجود دارد:


بالا بردن رتبه سایت با کلمات کلیدی


بالا بردن رتبه سایت با کلمات کلیدی به شرطی قابل انجام است که از عبارات مناسب کسب و کار خود برای گررفتن بیشترین ورودی گوگل استفاده کنید. در حقیقت باید بدانید که کاربران در هر حوزه کاری با چه کلماتی بیشتر در گوگل سرچ می کنند. پس آن اقدام به بالا بردن رتبه سایت با همان کلمات کنید.


بالا بردن رتبه سایت با تگ عنوان


بالا بردن رتبه سایت با تگ عنوان یا همان title tag ، روشی موثر است و نتایج خوبی دارد. این تگ، خلاصه ای کوتاه از موضوع وبسایت است که کاربران در نتایج جستجوی گوگل می بینند. اگر هدف شما، جذب مخاطبان با عبارت خاصی است، آن عبارت را حتما در این تگ قرار دهید. بالا بردن رتبه سایت با تگ عنوان، موجب جلب نظر کاربران و موتورهای جستجو است.


بالا بردن رتبه سایت با تگ توضیحات


بالا بردن رتبه سایت با تگ توضیحات یا meta description tag ، راهکاری جذاب برای کاربران است زیرا پایین آدرس سایت در گوگل نمایش داده می شود. تمم صفحات سایت باید این توضیحات را داشته باشند تا موتورهای جستجو و کاربران متوجه خلاصه ای مطالب آن صفحه بشوند.


بالا بردن رتبه سایت با تگ هدینگ


بالا بردن رتبه سایت با تگ هدینگ راهکاری صحیح است زیرا بیش از هر کدی، مورد توجه گوگل قرار می گیرد. این تگ ها شامل <h1>، <h2> و بالاتر می شود.


بالا بردن رتبه سایت با متن


بالا بردن رتبه سایت با متن تاثیر خوبی در ماندگاری بلند مدت شما در گوگل دارد. متن وبسایت، چیزیست که هم کاربران و هم موتورهای جستجو می خوانند. متنی که می نویسید بهتر است بین 300 تا 700 کلمه باشد و شامل کلمات کلیدی اصلی سایت بشود. در متن خود توجه ویژه ای به موضوع پست خود داشته باشد و به صورت طبیعی در رابطه با آن ها مطلب بنویسید. مثالی خوب برای این کار، سایت ویکی پدیا است. در ویکیپدیا، هر صفحه در مورد شخص، وسیله مکان یا هر موضوعی، اختصاصا در همان زمینه توضیحات نوشته شده است.


بالا بردن رتبه سایت با سایت مپ


بالا بردن رتبه سایت با سایت مپ sitemap به دلیل در دسترس قرار دادن لینک ها به صورت یک جا برای گوگل، تاثیر زیادی دارد. با استفاده از این فایل، سرعت ایندکس صفحات سایت توسط گوگل بالا می رود و در بعضی شرایط ترافیک سایت در اثر ایندکس شدن صفحات قدیم و آرشیو، افزایش می یابد. بالا بردن رتبه سایت با سایت مپ به دو فرمت xml و html امکان پذیر است. فرمت اول برای کاربران و فرمت دوم برای موتورهای جستجو است.


بالا بردن رتبه سایت با تصاویر


بالابردن رتبه سایت با تصاویر به دلیل شکستن متن به قسمت های مختلف و اضافه شدن جلوه های بصری به سایت است. بنابراین از این امتیاز در مطالب خود بهره بگیرید. همچنین با بهینه سازی تصاویر خواهید توانست از طریق سرج تصاویر گوگل، ورودی بگیرید. چند عامل در این بهینه سازی نقش دارد. اول همسو سازی کلمات کلیدی تصویر با نام تصویر که باید رعایت شود. همچنین همیشه از حروف کوچک و علامت دش (-) استفاده نمایید. برای بالا بردن رتبه سایت با تصاویر از تگ alt غافل نشوید و برای این تگ هم از کیوردهای صفحه استفاده کنید. در حقیقت تگ alt و اسم تصویر را مشابه با یکدیگر در نظر بگیرید.


بالابردن رتبه سایت با بک لینک


بالابردن رتبه سایت با بک لینک امری مسلم است. بک لینک ها چه به صورت داخلی چه به صورت خارجی ترافیک زیادی را به سایت شما می آورد. همچنین گوگل و دیگر موتورهای جستجو، سایت ها را از طریق لینک هایی که بینشان وجود دارد، شناسایی می کنند. یک روش خوب برای ایجاد لینک های خارجی، نوشتن محتوای مفید و انتشار آن ها در شبکه های اجتمااعی به خصوص فیسبوک و توئیتر است.


بالا بردن سئو سایت


بالا بردن سئو سایت برای موتورهای جستجو، می تواند تاثیر فوق العاده ای در موفقیت در حوزه کسب و کار آنلاین داشته باشد. خبر خوب این که با رعایت نکات گفته شده در این مقاله می توانید شروع کنید و پس از چند ماه خود را در صفحه اول گوگل ببینید. برای بالابردن رتبه سایت در گوگل، وقت بگذارید و به تماشای مشتریان جدید خود از گوگل بنشینید.

تماس با ما

Top