طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

تکنیک های جدید سئو به شما در بهینه سازی سایت کمک می کند.

14 تکنیک جدید سئو سایت و رعایت آن ها به طور حتم به رشد کسب و کار شما کمک می کند. ما در این مقاله، تمام فوت و فن های لازم را گفته ایم. با به کار گرفتن این نکات می توانید روند رشد بسیار خوبی در کسب و کارتان داشته باشید.

هر ساله تغییراتی در بازار به وجود می آید و صاحبان کسب و کار و شرکت ها به فکر توسعه کار خود و جذب بیشترین حجم از بارار کار هستند. با توجه به جهانی شدن اینترنت و مکمل قرار دادن خرید و فروش اینترنتی، بسیاری از صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان خدمات، دارای وبسایت هستند. در این میان، با توجه به وضعیت رقابتی موجود در بازار، افرادی که بتوانند از این مکمل استفاده کنند موفق تر از سایرین هستند. در گام بعدی شاهد رقابتی بسیار سنگین در 10 رتبه اول نتایج جستجوی گوگل هستم. رسیدن به صفحه اصلی گوگل با سئو، آرزوی دیرینه بسیاری از افرادی است که دارای سایت هستند، اما کسی از هویت آن ها با خبر نیست. در هر حوزه ای میلیون ها سایت در حال فعالیتند و از هرکدام، تنها 10 تای آن ها حدود 90 درصد بازار کار را برای خود اختصاص داده اند. زیرا کمتر کسی از وب سایت های صفحه دوم گوگل بازدید می کند. سئو سایت بیشتر از هرچیزی در کسب و کار آنلاین اهمیت دارد و می تواند ترافیک بالایی از بازدیدکنندگان و خریداران را برای شما بیاورد. به کارگیری فوت و فن های سئو سایت، کمک شایانی در افزایش دیده شدن سایت شما، معروف شدن برندتان، اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما و در نهایت موفقیتتان دارد. اگر هنوز در این موضوع شک دارید، بهتر است مقالاتی که قبلا در مورد مزایای سایت نوشته ایم مراجعه کنید. این مقالات شامل افزایش ترافیک با سئو، اثر بخشی هزینه با سئو، برندسازی با سئو و افزایش فروش با سئو هستند.


تکنیک های سئو سایت 2015


فوت و فن سئو سایت در سال 2015 مختص همان زمان بود و با وجود بعضی از نکات، تغییراتی در آن داده شد. در سال 2015 فروشندگان و بازاریابان متوجه ارزش سئو شدند. در این راستا، سایت خود را موبایل فرندلی و مطالب سایت را هم راستا با نیاز خریداران کردند. با این حال بیش از نیمی از جستجوگرانی که از گوشی موبایل خود استفاده می کرند، به دنبال یک جستجوی محلی بودند. به این معنی که مثلا فردی در خیابلان بلافاصله دنبال پمپ بنزین یا یک رستوران سنتی در همان محدوده می گشت. چیزی که این اواخر به آن توجه جدی می شود. نتایج جستجویگوگل به طور طبیعی نواساناتی دارد و رتبه ها ممکن است کمی جابجایی و به اصطلاح دنس داشته باشند. شما باید مطمئن باشید که سایت خود را به روش درستی طراحی و سئو کرده اید و به طور منظم با محتوای قوی آن را به روز رسانی کنید.

14 تکنیک جدید سئو سایت در این مقاله گفته شده است.


14 تکنیک اساسی در سئو سایت


سئو سایت موضوعی داغ در حوزه اینترنت است. هر کسی دوست دارد سایتش به صفحه اول گوگل بیاید، رنکینگ بالایی بگیرد و ترافیک بالایی داشته باشد. گاهی اوقات بهینه سازی سایت اسان است. به عقیده ما، بهترین تکنیک ها، نگاه ساده به این موضعف درک کاربران و حس مشترک داشتن با آنهاست. بیشتر پلاگین های سئو، در پیاده سازی اصول کلی سئو به شما کمک می کنند. بنابراین ما در این مقاله تنها سعی داریم تکنیک های دیگری را که شما باید به کار ببندید برایتان بازگو نماییم. انجام درست این تکنیک ها، بهینه سازی سایت را برای شما اسان می کند و می تواند تاثیر بالایی بر رتبه بندی گوگل و ظاهر شدن سایت شما، طبق کلمات مورد نظر شما دارد.
1. از به کار بردن کلماتی مثل "اینجا" هنگام لینک دادن خودداری کنید و به جای ان از کلمات کلیدی خود استفاده نمایید.
2. همیشه تصاویر سایت را بهینه کنید و از تگ های معرف alt استفاده نمایید.
3. آدرس دهی های سایت خود را همیشه گوگل فرندلی کنید و سعی کنید کوتاه نگه دارید.
4. در آدرس صفحات مختلف، بین کلمات خود از خط فاصله استفاده کنید و استفاده از اندرلاین را برای همیه کنار بگذارید.
5. از نمایش آی دی صفحات و منوها در آدرس صفحات خودداری کنید. اگر از هاستینگ خوبی میزبانی گرفته اید، نگران این قضیه نباشید.
6. اگر از حروف انگلیسی در URL استفده می کنید، از حروف کوجک استفاده کنید.
7. تا جای ممکن از لینک دهی داخلی استفاده کنید.
8. از پست های جذاب استفاده کنید و در مورد مطالب مهم مطلب بنویسید.
9. در مورد هر مجموعه مجزا در سایت، حداقل یک پاراگراف مطلب بنویسید.
10. به کاربران اجازه بدهید مطالب شما را با استفاده از خبرخوان ها دنبال کنند.
11. برای آدرس هایی که خیلی برایتان ارزش ندارند، لینک های غیرمستقیم بدهید تا از اعتبارتان جیزی کم نشود.
12. به جای ساب دومین ها (sub-domains)، از ساب دایرکتوری ها (sub-directories) استفاده کنید. ساب دومین ها همانند یک دامنه جداگانه تلقی می شوند و اعتباری را به دامنه اصلی نمی دهند.
13. مخاطبان خود را بشناسید و برای آن ها محتوا تولید کنید.
14. مطالب خود را به روز نگه دارید. مخاطبان شما دوست ندارند مطالب قدیمی و تاریخ گذشته را بخوانند.
با به کارگیری این 14 تکنیک جدید سئو سایت خواهید توانست خودتان بهینه سازی سایت را تا حدودی انجام دهید و رتبه خوبی در گوگل بگیرید.

تماس با ما

Top