طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

کارشناس سئو، مهندس عاطفه ابوالفضلی یک سئو کار حرفه ای می باشند.

سئو کار، مهندس عاطفه ابوالفضلی، به عنوان سئو کار حرفه ای با شماره موبایل 09120508683 در زمینه بهینه سازی پروژه های بزرگ در ایران و کشورهای خارجی فعال می باشند.

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو فعالیتی است که احتیاج به تجربه بالا دارد . ایشان با سال ها تجربه تخصصی و دارا بودن رزومه ای قوی، تبحر فراوانی در افزایش رتبه وبسایت ها دارند. ایشان علاوه بر ایران، در گوگل کشورهایی همچون امریکا، کانادا، آلمان، انگلیس و غیره فعالیت داشته اند.

مهندس عاطفه ابوالفضلی کارشناس سئو، مدیر و مالک برند seositeco، یکی از حرفه ای های حوزه سئو هستند که اقدام به راه اندازی این مجموعه کرده اند. ایشان با گردآوری تیمی متخصص، جوان و متعهد در زمینه بهینه سازی سایت، به عنوان مدیریت مجموعه سئو سایت کمپانی مشغول به فعالیت می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات بوده و از سال 91 فعالیت جدی خود را در حوزه سئو سایت آغاز نموده اند. به علت مطالعه بالا و علاقه فراوان، در مدت کوتاهی توانستند به سطح دانش مورد قبولی در موتورهای جستجو برسند.

سئو کار، مهندس عاطفه ابوالفضلی مدیریت مجموعه سئو سایت کمپانی می باشند.

تا الان که سال ها میگذرد، ایشان با توجه به تجربه و علاقه فراوان به سطوح حرفه ای در زمینه سئو دست یافته اند و در پروژه های بزرگ سئو فعالیت دارند. همچنین فعالیت گسترده در دیگر حوزه های بازاریابی همچون سوشال (شبکه های اجتماعی) ، مباحث وایرال و نیز ارائه ایده های ناب در عرصه بازاریابی اینترنتی و حوزه IT از افتخارات مهندس عاطفه ابوالفضلی است. در هر کشوری که فعالیت می کنید یا در هر شهری از ایران مشغول به کسب و کار و تجارت هستید، اگر نیاز به شخصی برای بهینه سازی سایتتان دارید، پیشنهاد می کنیم از مشاوره های ارزشمند سئو کار، کارشناس سئو، مهندس عاطفه ابوالفضلی بهره مند شوید.

تماس با ما

Top