طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت نیوک خیلی قوی نیست.

سئو سایت نیوک برای افرادی که با این سیستم کار می کنند اهمیت زیادی دارد. در این پست، آموزش و نحوه عملکرد و مدیریت سئو سایت نیوک را برای شما آمده کرده ایم. قبل از هر چیز باید بگوییم تا می توانید از این سیستم استفاده نکنید.

زیرا سایت نیوک (Nuke) یا دات نت نیوک (DotNetNuke) از دید سئو سایت و بهینه سازی موتور جستجو خیلی استاندارد نمی باشد. و اما توضیحات بیشتر را در زیر بخوانید.

سئو سایت نیوک چیست؟

سئو سایت نیوک به نوعی سئو اطلاق می شود که روی سایت های نیوکی انجام می شود. اصلا نیوک چیست؟ نیوک نوعی سیستم مدیریت محتوا یعنی CMS بسیار قدیمی می باشد که بسیاری از کشورهای خارجی آن را به طور کلی کنار گذاشته اند. با این حال در ایران افرادی هستند که طراحی سایت خود را بر اساس این CMS انجام داده اند.

مشکلات سئو سایت نیوک

مشکلات سئو سایت نیوک فراوان است. به عنوان مثال اینگونه سایت ها پس از تغییر دامنه دچار مشکل می شوند. از این رو یک متخصص یا شرکت سئو باید سایت را مرتبا زیر نظر داشته باشد و مشکلات بوجود آمده را برطرف نماید.

تنطیمات سئو سایت نیوک

کاری که یک وبمستر معمولی می تواند انجام دهد این است که با مراجعه به قسمت تنطیمات سئو سایت در پنل نیوک، تب دوم را انتخاب و ذخیره سازی نماید. پس از آن در ردیف اول آدرس وبسایت را وارد نماید . این بخش متخص گوگل وبمستر می باشد. سپس کد مخصوص به وریفای کردن گوگل را وارد کرده و ذخیره نماید. متا تگ توضیحات یا همان meta description جمله ای مختصر و مفید مرتبط با سایت است که باید درج شود.
نیوک نیز همانند تمام سیستم های مدیریت محتوا نیازمند رعایت اصول مختص به خود می باشد. با در نظر گرفتن سئو سایت نیوک، می توانید کمک بزرگی به بهینه سازی موتور جستجو کنید.

تماس با ما

Top