طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت سریع پروسه ای است که به صورت فشرده و البته استاندارد روی وب سایت انجام می شود. در سئو سایت سریع شما می توانید زودتر از موعد معمول، سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید. این موضوع نباید باعث شود که سایت از روش های ففیک و غیراستاندارد استفاده کند. شرط اول در یک بهینه سازی استاندارد، رعایت اصول پایه ای سئو و ادامه دادن آن در روند طراحی ، توسعه و به روزرسانی سایت است. آنجه که اهمیت دارد کیفیت کار است. اگر به دنبال سئو سایت سریع هستید، باید بدانید که وبسایت شما آینده هم دارد و نباید با روش هایی مانند حجم زیاد بک لینک های غیر استاندارد یا مخفی سازی محتواهایی در وبسایت از دید کاربر، آن را تنها برای موتورهای جستجو بهینه کنید. گوگل و دیگر موتورهای جستجو هوشمندتر از آن هستند که سایت شما را با این روش ها بالاتر از رقبایتان نگه دارند! اینگونه بهینه سازی را سئو کلاه سیاه مینامند و نتیجه ای که در نهایت خواهید دید، اسپم شدن و پنالتی شدن سایت ازموتورهای جستجو خواهد بود. از این رو سعی کنید حتی سئو سایت سریع را با روش های کاملا اصولی انجام دهید. بعضی از روش هایی که ما برای سریع تر ایندکس شدن و تسریع سئو انجام می دهیم به شرح زیر است.

سئو سایت سریع باید با رعایت اصول استاندارد انجام شود.

سئو سایت سریع on-page


سئو سایت سریع on-page اصول و تکنیک هایی است که باید هنگام طراحی سایت و بهینه سازی سایت مدنطر قرار بگیرد. نحوه طراحی کردن گرافیک سایت در اولین محله از سدو سایت سریع on-page باید انجام شود. بدین صورت که رنگ آمیزی و میزان جذابیت سایت برای کاهش نرخ خروج یا به اصطلاح bounce rate کاربر، نحوه تنظیم منوها و تصاویر سایت، فوتر و عواملی از این دست، در گرافیک سایت که قرار است سئو شود اهمیت دارد. پس از ان کار پیاده سازی و برنامه نویسی سایت است و باید تمام المان ها از جمله تگ های هدینگ، عنوان و توضیحات متای سایت با رعایت اصول سئو پیاده سازی شود. با اجرای دقیق دستورالعمل های سئو از پایه روی سایت، سئو سایت سریع on-page انجام می شود.


سئو سایت سریع off-page


سئو سایت سریع off-page پس از بهینه سازی سایت در مرحله طراحی باید شروع شود. در حقیقت سئو سایت سریع off-page مکمل مرحله قبلی است و باید با روش های اصولی انجام شود. در این میان موضوعاتی همچون شبکه های اجتماعی، تولید محتوای استاندارد و بک لینک های معتبر شرط لازم است که به دلیل اهمیت بالا، به صورت جداگانه در زیر شرح داده می شود.


سئو سایت سریع با محتوا


سئو سایت سریع با محتوا احتمال خیلی بالایی دارد، زیرا امروزه الگوریتم های گوگل اهمیت خیلی بالایی به محتوا می دهند. همیشه سعی کنید محتوایی دست اول تهیه نمایید و بیشتر روی موضوعاتی تمرکز کنید که کاربران به دنبال آن هستند. درج پیوسته محتواهای مفید و مرتبط موجب می شود گوگل سایت شما را فعال ببیند و مرتبا به آن سر بزند. دیده شده وب سایت هایی که در رتبه های بالای گوگل هستند محتوای بیشتری نسبت به وبسایت های پایین تر دارند. سئو سایت سریع با محتوا همیشه جواب می دهد خصوصا زمانی که تولید محتوای سایت برای سئو انجام شود و اصول و تکنیک های سئو در آن رعایت شود. یکی از این اصول استفاده موثر از کلمات کلید درون متن است، زیرا گوگل در هر متنی به دنبال آن ها است. همچنین تعداد کلماتی که در توضیحات خود به کاربرده اید از نظر گوگل مهم می باشد. پست هایی که طولانی تر باشند، اعتبار بیشتری دارند. علاوه بر این ها عدم وجود غلط املایی و نگارش صحیح اصولی هستند که باید در تولید محتوا رعایت شوند.

سئو سایت سریع با محتوا با حتما قابل انجام است.


سئو سایت سریع با بک لینک


سئو سایت سریع با بک لینک به شرطی قابل انجام است و ماندگار خواهد بود، که بک لینک ها معتبر باشند. اعتبار بک لینک ها با چند معیار سنجیده می شود. وب سایت هایی هستند که با حجم بالا به صدها و یا هزاران سایت لینک می دهند تا کسب درآمد کنند. می شود گفت چنین وبسایت هایی اسپم هستند و لینک گرفتن از یک سایت اسپم، اعتبار سایت خودتان را هم نزد گوگل پایین می آورد. وقتی از سایتی معتبر لینک بگیرید، بخشی از اعتبار آن سایت را برای خود گرفته اید و همینطور لینک گرفتن از سایت اسپم، گرفتن بخشی از نرخ اسپم به سایت خودتان است. موضوع دیگر اجتناب از سایت های فروش بک لینک است. کسانی هستند که ادعا می کنند به ازای دریافت مبلغی ناچیز، صدها لینک به شما می دهند و سایت شما را سریع در گوگل بالا می آورند. هوشیار باشید که استفاده از این کارها، یعنی اسم شدن سایتتان نزد گوگل! اگر پنالتی نشوید شانس آورده اید. حج بالای بک لینک به یکباره موجب آسیب رساندن به سایت می شود. اگر لینک ها اسپم و یا اعتبار پایینی داشته باشند، اوضاع از این هم بدتر خواهد شد. سئو سایت سریع با بک لینک تنها در صورتی امکان پذیر است که از سایت های مرتبط و معتبر و با حجم مشخصی بر اساس موضوع پروژه لینک های طبیعی گرفته شود.

تماس با ما

Top