طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای تاثیر بالایی در موفقیت شما در هر حوزه کاری دارد. در حقیقت موفقیت شما بستگی به موفقیت وب سایت شما دارد. شما باید در رابطه با تاثیر گذاری سایت خود و میزان ارتباطی که سایت شما می تواند با کاربران برقرار کند، اطمینان حاصل کنید. این موضوع برای موتورهای جستجو همچون گوگل اهمیت بالایی دارد. همچنین گوگل به ساختار سایت و تغییراتی که روزانه روی سایت انجام می شود، توجه زیادی دارد. کسب و کار شما چه کوچک باشد چه بزرگ باشد، ترافیک سایت شما چه برای فروش محصولات باشد چه برای بازاریابی باشد، نیاز به کارشناس حرفه ای سئو دارید. کسب رتبه بالا در گوگل موفقیت شما را رقم می زند. وبسایت شما ممکن بزرگ باشد و محتوایی بسیار غنی داشته باشد، ولی آن طور که باید بازدید کننده نداشته باشد.همچنین ممکن است بازدید کننده خوبی داشته باشید ولی آن طور که باید خرید از سایت انجام نشود. اگر بازدید خوبی دارید اما هدفی که از سایت دارید؛ اعم از فروش محصولات و خدمات؛ آن طور که باید برآورده نمی شود نشان دهنده ان است که کلماتی که برای بهینه سازی انتخاب شده اند، مناسب و هدفمند نبوده اند. در این حالت شما تمام مشتریان بالقوه خود را از دست می دهید و ممکن است این افراد دیگر وارد سایت شما نشوند و این موضوع تاثیر منفی روی کار شما خواهد داشت. پس علاوه بر لزوم اعمال سئو سایت حرفه ای روی وبسایت، بحث انتخاب صحیح کلمات کلیدی اهمیت بالایی دارد.

ارجاع پروژه بهینه سازی سایت به یک شرکت حرفه ای که در این زمینه تبحر دارد و می تواند مسئولیت کار شما را بر عهده بگیرید، ضروری به نظر می رسد. شرکت سئو سایت کمپانی می تواند این مسئولیت را پذیرفته و به بهترین نحو برآورده سازد. این مجموعه، سایت شما را بررسی می کند، در مورد اهداف شما و اهداف بازدیدکنندگان شما از شما سوال می کند، راهکارهای بهبود رتبه در گوگل برای حوزه کاری شما را شناسایی و با ایفای اصول سئو سایت، سایت شما را به صفحه اول گوگل می آورد. راهکارهایی که این مجموعه برای شما در نظر می گیرد، با توجه به پروژه و اهداف شما می تواند شامل مواردی نطیر تغییرات روی ساختار سایت، html، تگ ها و عناوین سایت شود. تثبیت مسائلی که مربوط به ساختار سایت می شود و مواردی که روی کرال کردن گوگل تاثیر دارد و اخذ لینک های خارجی با کیفیت بالا توسط این مجموعه با شعار سئو سایت حرفه ای روی سایت شما انجام می شود. مواردی که یک شرکت حرفه ای در زمینه بهینه سازی سایت باید داشته باشد و همه آن ها در مجموعه ما می گنجد شامل موارد زیر می شود:

تجربه در سئو سایت

Jill Whalen مدیرعامل مجموعه رتبه بندی های گوگل می گوید: "هر کسی می تواند یک شبه یک شرکت سئو بزند و خودش را متخصص سئو معرفی کند." اما این بدان معنا نیست که این دسته از افراد تمام کاری را که انجام می دهند، می دانند. سئو سایت از آن دسته مهارت هایی است که به تجربه نیاز دارد و نتیجه آن یک شبه حاصل نمی شود. Jill Whalen همچنین می گوید "هر وبسایتی باید از تمام تکنیک های سئو برای موفقیت استفاده نماید. هر شرکت یا متخصص سئو که حرفه ای باشد با یک نگاه به وبسایت به شما تمام ایرادات و مشکلات موجود را می گوید و تمام تکنیک های افزایش رتبه در گوگل را به خوبی می داند. سئو کار حرفه ای دقیقا می داند که چه عواملی باعث افزایش ترافیک سایت می شود در حالی که تازه کاران وارد شده در این حوزه یک سری از تکنیک های ابتدایی را می دانند و ان را روی تمام سایت ها پیاده سازی می کنند. بی آن که بدانند هر سایت هدف و حوزه مجزایی با دیگری دارد.

درک درست از سطوح سئو

سئو سایت حرفه ای دارای سه سطح متفاوت است :

  • سئو فنی

ساختار سایت می تواند میزان سختی و راحتی کرال شدن و ایندکس شدن صفحات سایت توسط گوگل را تعیین کند.

  • سئو On-page

استفاده از عناصری مانند کلمات کلیدی و تگ های html در شیوه صحیح که به افزایش ترافیک گوگل به سایت شما کمک می کند.

  • سئو Off-page

مانند لینک بیلدینگ 

 این سه سطح باید در یک پروژه بهینه سازی حتما مدنظر قرار بگیرید. شما یک سئو یک بعدی نمی خواهید، بلکه به مجموعه ای نیاز دارید که از هر سه زاویه برای به حداکثر رساندن موفقیت شما استفاده کند.

سابقه کار موفق در سئو

شرکتی که کار بهینه سازی انجام می دهد لازم است که دارای نمونه کار قوی باشد. این موضوع همیشه برای مشتریان اهمیت بالایی دارد. نمونه کارهای خوب، قوی و ماندگار لازمه کار یک شرکت خوب سئو است.

بازاریابی موفق در سئو

اگر فراتر از مسائل فنی وب سایت را نگاه کنیم، سئو سایت یک روش کارآمد برای بازاریابی اطلاق می شود. تولید محتوا برای سایت لازم است به نحوی صورت بگیرد که برای کاربر مناسب و جذاب باشد. گوگل به این موضوع اهمیت خاصی می دهد. از سوی دیگر کاربران کاملا متوجه می شوند که شما چه چیزی برای عرضه دارید.

دانش سئو

سئو سایت امروزه نیاز به درک عمیق مسائل بازاریابی و موتورهای جستجو دارد. همچنین کسی که در این زمینه کار می کند باید به رفتار افراد، نژاد و فرهنگ های خاص آشنا باشد، جشم انداز وسیعی از شبکه های اجتماعی داشته باشد، اصول بهینه سازی گرافیک سایت را بداند و بتواند ترافیک سایت را تجزیه و تحلیل کند و با انواع زبان های طراحی و پیاده سازی سایت آشنا باشد. همچنین با مباحث وایرال، محتوا، محصول و مدل های کسب و کار کاملا آشنا باشد.

درک درستی از سئو

آیا سئو بیشتر به تبدیل ترافیک به مشتری و خرید تمرکز دارد یا به افزایش رتبه سایت در گوگل؟ هدف ما در مجموعه سئو سایت کمپانی افزایش رتبه سایت در گوگل و پس از آن افزایش فروش و سود شما می باشد. به طور ایده آل، تمرکز بر هر استراتژی باید همراه با به حداکثر رساندن هدف باشد، نه صرفا برای رسیدن به یک رتبه خاص.

برای دریافت خدمات سئو سایت حرفه ای، با ما با شماره 09120508683 در ارتباط باشید.

تماس با ما

Top