طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

سئو ارزان قیمت موضوعی است که امروزه در میان کاربران و حتی سئوکاران غیر حرفه ای باب شده است. آیا این کار امکان پذیر است؟ حقیقت اینست که در هیچ جای دنیا موضوعی به نام سئو ارزان وجود ندارد، مگر این که شخص یا شرکت سئو کار تنها به دنبال دریافت هزینه بی فایده از مشتری باشد. در قبال آن سایتی که با صرف هزینه های بسیار ناچیز و باورنکردنی سئو می شود، عمر چندانی نخواهد داشت. سئو سایت مستلزم صرف حداقل زمان 3 الی 4 ماه است.

سئو سایت ارزان موضوعی کاملا بی معنی است.

در تمام این مدت شخص یا شرکت سئو کار، به صورت مداوم و حساب شده ای بر روی وبسایت کار می کنند. فعالیت هایی که در حین سئو انجام می شود، به گوگل و موتورهای جستجوی دیگر این فرصت را می دهند که در زمانبندی های مشخص به سایت شما سر بزنند. اجازه دهید مسئه را با ذکر یک مثال بازتر کنیم. سئو درست همانند باشگاه ورزشی می ماند! هیچ شخصی انتظار ندارد با یک ماه باشگاه رفتن اندامی ورزشکاری و به اصطلاح سیکس پک پیدا کند! چرا که می داند اگر این وضعیت در یک ماه بوجود آید، سریع هم از بین خواهد رفت. سئو سایت هم دقیقا به همین صورت است. سایتی که یک شبه و حتی یک ماهه به صفحه اول گوگل بیاید، به همان سرعت هم از نتایج گوگل به کلی حذف خواهد شد. با وجود الگوریتم جدید پنگوئن که به تازگی آمده، این موضوع اهمیتی خیلی بالاتری پیدا کرده. کار این الگوریتم پیدا کردن سایت های متخلف و پنالتی کردن همیشگی آن هاست. در حقیقت گوگل به سایت هایی بها می دهد که آهسته و پیوسته در فضای مجازی فعالیت داشته باشند. عوامل مختلفی موجب صرف زمان در حین بهینه سازی سایت است می شود که دلیلی منطقی برای رد سئو ارزان و سریع السیر می باشد:

سئو ارزان به دلایل مختلفی امکان پذیر نمی باشد.

سئو ارزان سورس سایت

سورس سایت لازم است از ابتدای کار به صورت بهینه تنظیم شود. اگر خطایی در کدهای برنامه نویسی سایت وجود داشته باشد، لازم است با صرف زمان برطرف شود. استاندارد بودن سورس سایت اهمیت بالایی برای گوگل دارد. از این رو نباید از این قضیه راحت گذشت. حال آن که افرادی که ادعای اجرای سئو ارزان دارند، معمولا از این قضیه چشم پوشی کرده و تنها اقدام به بالا آوردن سایت از راه های فیک مانند خرید بک لینک می کنند. عوامل مختلفی مثل اعمال متاتگ های سئو، تگ های <h1> و <h2> و <h3> ، دستورات مربوط به فایل robots.txt ، sitemap و تکنیک های تولید محتوای سایت و حتی طراحی و دیزاین مربوط به گرافیک اهمیت زیادی دارند که لازم است به صورت استاندارد پیاده سازی شوند. کلمات کلیدی سایت باید به صورت بهینه در سورس سایت اعمال شود. این عوامل مستلزم صرف زمانبندی و هزینه می باشد.

پیاده سازی سئو ارزان

پیاده سازی سئو سایت ارزان قیمت، با وجود تمام فعالیت هایی که در 3 الی 4 ماه به صورت مداوم انجام می شود، کاملا بی معنی است. مجموعه فعالیت های فنی سئو سایت، شامل پیاده سازی تمامی تکنیک های on-page و off-page می شود. علاوه بر تغییر و اصلاحات کدهای سایت، فعالیت در شبکه های اجتماعی و لینک های با کیفیت که دارای domain authority و domain trust و page rank بالایی هستند، ارزش بالایی دارد. از این رو کار مداوم برای پیاده سازی سئو مداوم و ماندگار می طلبد.

قیمت سئو ارزان

سئو ارزان قیمت در سئو سایت کمپاانی با اعمال روش های بهبود سئو سایت به صورت بهینه سازی کلی امکان پذیر خواهد بود. این بدان معناست که اگر مشتری مایل باشد، ما تمام استانداردهای سئو را روی سورش آن پیاده سازی می کنیم. با انجام سئو on-page هیج تضمینی برای بالا آمدن کلمه ای خاص در گوگل نمی دهیم. در عوض به شما تضمین می دهیم که هر زمان که خواستید می توانید سئو سایت را شروع کنید و با کلمات مختلف بالا بیایید. همچنین پس از سئو ارزان در مجموعه سئو سایت کمپانی، سایت شما مستعد صعود در کلمات کلیدیتان خواهد شد و چه بسا بالا آمده، نتایج خوبی را ببینید.

سئو ارزان در سئو سایت مپانی به صورت بهینه سازی کلی سایت انجام می شود.
پروسه بهینه سازی و سئو سایت، مجموعه ای از عملیات کاملا زمان بر است و نتایج عالی تر در پروسه زمانی طولانی تری نمایان می شوند. افراد متخلف که اقدام به سئو کلاه سیاه یا همان Black-hat-SEO می نمایند، در واقع نتیجه ای به جز پنالتی کردن سایت مشتریان خود انجام نمی دهند. این دسته از افراد با دریافت هزینه ای نا چیز در مدتی بسیار کوتاه سایت را به شکل ناگهانی بالا می آورند که دوامی بسیار کوتاه دارد. اسپایدرهای گوگل سریعا متوجه این فعالیت شده و سایت را جریمه می کنند و آن را برای همیشه در لیست اسپمرها نگه می دارد. در نتیجه آن به احتمال بسیار بالا سایت برای همیشه از نتایج گوگل پاک می شود. سئو سایت کلاه سفید یا White-hat-SEO روش استاندارد بهینه سازی است که نیاز به زمانبندی و هزینه مناسب دارد..

تماس با ما

Top