طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

تحویل به موقع سئو سایت

تحویل به موقع سئو سایت برای همه مشتریان حائز اهمیت است. سوالی که بسیاری از افراد از متخصصصان سئو سایت می کنند این است که سایت ما چند روز دیگر به صفحه اول گوگل می آید؟ به طور معمول، پاسخ متفاوت است و بسته به سن دامنه و مدت زمان فعالیت سایت، میزان رقابت و کلمه کلیدی مورد نظر، این زمان متغیر است. با این حال معیارهایی وجود دارد که می توان با آن زمان تقریبی را مشخص کرد. زمانی که شما کارتان را با یک نام تجاری یا به اصطلاح برند جدیدی آغاز می کنید، کار ما کمی گسترده تر می شود. این گستردگی به وایرال کردن برند شما در شبکه های اجتماعی و وب سایت های معتبر بر می گردد. کسب اعتماد، همیشه لازمه شهرت است و گستردگی در این زمینه به زمان احتیاج دارد. حال بسته به حوزه کاری شما و میزان رقابتی که دارید، پروسه سئو سایت می تواند حداقل 3 ما و حداکثر 9 ماه طول بکشد. این زمان همیشه قطعی نیست و ما این مژده را می دهیم که اگر همسو با ما و روش هایی که به شما آموزش می دهیم پیش بیایید، این زمان برای شما کمتر خواهد شد. قرار دادن مطالب مفید در سایت و استفاده از لینک های مجاز و دوری از هرگونه تقلب، به سئو سایت کلاه سفید برای سایت شما کمک می کند و شما خواهید توانید سایت خود را زودتر در صفحه اول گوگل ببینید.

البته اگر زیر ساخت های فنی کاملا درست بوده و تمام استانداردهای سئو از پایه روی سایت شما اعمال شده باشد، خزنده های گوگل بهتر می توانند صفحات شما را ببینند. درک صحیحی از محتوای سایت توسط گوگل، به رشد بهتر رنکینگ سایت کمک می کند. اگر ساختار فنی سایت، از اسپایدرهای گول پشتیبانی نکند، گوگل صفحات و در نتیجه سایت را نادیده می گیرد و قبل از شروع کار سئو، سایت شما را کنار می گذارد.

بعضی از کاربران، مدت ها است که سایت خود را دارند و به تازگی تصمیم به بهینه سازی آن کرده اند. در این زمان اعمال تغییرات کوچک و بزرگی در سایت لازم می شود. هنگامی که تصمیم به طراحی سایت مجدد می گیرید یا به منطور بهینه سازی سایت، تصمیم به اعمال تغییرات می شوید، به این نکته توجه داشته باشید که کار خود را دست شخص یا شرکت بدهید که مهارت خیلی بالایی در این کار دارد و تجربه اش به شما ثابت شده باشد. چرا که تغییرات غیر علمی و غلط، تنها به نابودی سایت منجر می شود. پس علاوه بر بحث زمان و تحویل به موقع سئو سایت به بهترین شکل، نحوه صحیح انجام پروژه هم اهمیت خیلی بالایی دارد. در واقعف پروزه اگر از همان ابتدا به خوبی سئو شود، سایت اعتبار بالایی در گوگل می گیرد و فاکتورهایی مثل پیج رنک، خود بر بهبود سئو تاثیر مثبت می گذارند.

تحویل به موقع سئو سایت

 

چه زمانی طول می کشد تا سایت پس از تغییرات، دوباره در گوگل ایندکس شود؟

اگر سایت  با کلمات کلیدی اصلی رو صفحه اول، دارای رتبه باشد، معمولا طراحی مجدد آسیبی به رتبه بندی نمی زند. حتی اگر مشکلی را به وجود بیاورد، بنا بر تجربه ای که ما در این زمینه داریم، ایندکس شدن دوباره سایت در گوگل، زمان زیادی نمی گیرد. اما بسته به شرایطی ممکن است شرایط فرق کند. ما این اواخر، سایت نسبتا عظیمی با هزاران صفحه طراحی کرده بودیم. سطح دایرکتوری خیلی  وسیع بود و امکان ریدایرکت کردن صفحات قبل از پیاده سازی پروژه وجود نداشت. در این متخصصین ما با اعمال اصول بهینه سازی سایت توانستند پس از طی 12 ساعت، صفحات را از نو در گوگل ایندکس کنند و بیش از هزار صفحه جدید از سایت ما به خوبی به نتایج گوگل بازگشتند. همچنین ده ها صفحه جدید در سطوح مختلف دایرکتوری داشتیم که پس از 4 ساعت به وضعیت ثابت و قابل قبولی بازگشتند. دستیابی به این فرآیند، آن هم در مدت زمانی کوتاه، موجب رهایی گوگل از خواندن صفحات اضافی و آدرس های غیرقابل استفاده می شود. این کار از طریق تکنیک های مختلفی همچون مدیریت خطاهای 404 و فایل robots.txt و استراتژی های قوی تیم ما انجام می شود. تحویل به موقع سئو سایت را از ما بخواهید.

تماس با ما

Top