طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

تاثیر ssl روی سئو سایت زیاد است.

تاثیر ssl روی سئو سایت این روزها نیاز به بحث و بررسی دارد. Ssl چیست؟ نوعی پروتکل است که می تواند موجب افزایش رتبه در گوگل بشود.

Ssl چیست؟


ssl پروتکلی در بستر امنیت است که ایجاد امنیت اطلاعات میان کاربران و سرور را تضمین می نماید. این پروتکل با https نشان داده می شود که نوع معمولی و بدون امنیت آن http است. با وجود ssl اطلاعات رد و بدل شده بین کاربر و سایت به صورت کدینگ می باشد و شخص ثالثی از جمله هکرها نمیتوانند به این داده ها دسترسی داشته باشند. همچنین وبمسترهای دیگری هم ssl خریداری کرده اند نمیتوانند اطلاعات شما را بخوانند زیرا کلید رمزشده سایت شما با سایت های دیگر تفاوت دارد. این کلید همان Certificate ای است که تحت عنوان ssl خریداری کرده اید. تهیه ssl می تواند مزایای زیادی برای شما و کاربرانتان داشته باشد. به همین جهت گوگل به آن اهمیت می دهد و می توان گفت یکی از آیتم هایی که گوگل در نمایش نتایج جستجو به آن توجه می کند، داشتن اس اس ال است.


مزایای ssl برای سئو سایت


مزایای ssl نیز همچون دیگر عوامل تاثیرگذار روی سئو می باشد. یعنی گوگل یک سری از عوامل مهم را مشخص کرده که بایستی تمام آن ها را در کنر یکدیگر رعایت کنید تا بتوانید شانس افزایش رتبه در گوگل را داشته باشید. با این حال وبسایت هایی که بیشتر در حوزه فروش انلاین فعالیت دارند، بایستی حتما ssl را خریداری کنند. با این کار هم کاربران و هم گوگل به آن ها اطمینان بیشتری می کنند.

تماس با ما

Top