طراحي سايت , طراحي سايت فروشگاهي , پشتيباني سايت , بهينه سازي سايت , رپورتاژ آگهی

بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل برای سئو سایت اهمیت دارد.

بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل هدف سئو سایت است و از روش های مختلفی قابل اجرا است. ما انواع روش های بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل را در این مقاله گفته ایم.

از آنجایی که همیشه بالا بردن رنکینگ سایت به هر قیمتی صحیح نمی باشد، روش های اصولی آن را برای شما جدا کرده ایم. اگر با روش های استاندر سئو و بهینه سازی سایت، اقدام به افزایش رنکینگ سایت در گوگل بکنید، سایت شما در معرض دید افراد و کاربران از هر نقطه ای از جهان قرار می گیرد. این کار اگر با روش های سئو سایت حرفه ای انجام شود، موجب برند سازی با سئو نیز می شود. از طرف دیگر این کار موجب کم تر شدن رتبه الکسا (یعنی بهتر شدن آن) و اعتبار شما از دید کاربران می شود.
عوامل موثر بر بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل
عوامل مختلفی بر بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل تاثیر گذار است و با رعایت آن ها می توان به شیوه ای موثر وارد عمل شد و بیشتر کاربران را به سایت خود دعوت کرد. این عوامل در دسته بندی های زیر قرار می گیرند.
نقش بک لینک در رنکینگ سایت
نش بک لینک در رنکینگ سایت در گوگل بسیار پر رنگ است. همانطور که در مقاله ای تحت عنوان افزایش رتبه در گوگل گفتیم، بک لینک ها باید از سایت های معتبری که اعتبار DA و DR بالایی دارند، گرفته شود. اگر وب سایت هایی که به ما لینک می دهند اعتبار خوبی داشته باشند، بخشی از اعتبر آن ها به ما خواهد رسید. همچنین اگر سایت های لینک دهنده اسپم باشند، به ما اعتبار منفی می دهند. اگر تعداد بک لینک هایی که از سایت های اسپم می گیرید زیاد باشد، موجب اسپم شدن سایت خودتان می شود. پس بک لینک ها نقش پررنگی در افزایش یا کاهش اعتبار سایت دارند. برای بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل به این اعتبار توجه داشته باشید.
نقش محتوا در رنکینگ سایت
نقشی که محتوا در رنکینگ سایت دارند، خیلی زیاد است. به عبارتی برای انجام یک سئو سایت حرفه ای و همیشگی باید توجه ویژه ای به تولید محتوای سایت بر اساس استانداردهای گوگل داشته باشید. محتوا قلب تپنده یک وبسایت است که بدون آن بحث بهینه سازی امکان پذیر نیست. محتوا باید کاملا یونیک باشد تا نتیجه بدهد. نقشی که محتوای استاندارد در بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل دارد، هیچ چیز دیگری ندارد.
استفاده از تصویر و ویدئو برای بالا بردن رنکینگ سایت
هیچ گاه استفاده از تصویر و ویدیئو را کنار نگذارید چرا که تاثیر خوبی در بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل دارند. بدین منظور می توانید از سئو سایت ویدیویی استفاده کنید. افزودن چند رسانه ای ها به سایت، موجب پویا شدن سایت و جذابیت بیشتر برای کاربر می شود. برای دنبال کردن ویدیو ها، کاربران زیادی مرتبا به سایت شما سر خواهند زد و همچنین برای دیدن آن ها زمان بیشتری را در سایت خواهند ماند. این ها عواملی هستند که به طور مستقیم در بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل نقش دارند.

 

تماس با ما

Top